Pozvánka na první setkání Windows Phone Klubu při VŠE v Praze

Díky aktivitě několika nadšených studentů VŠE vzniká zbrusu nový projekt, jehož cílem bude přiblížit nejmodernější technologie veřejnosti skrze zajímavé přednášky osob známých v technologickém světě. WP Klub (studentský klub fanoušků Windows Phone), což je název tohoto projektu, si také klade za cíl ukázat široké veřejnosti, jak je možné využít jejich přístroj naplno; a pro programátory jsou připraveny workshopy s tipy a triky pro vytvoření aplikací. To však není jediná náplň klubu.

Součástí tohoto ambiciózního projektu je taktéž zapojení firmy Microsoft, jakožto hlavního strůjce operačního systému Windows Phone, díky kterému budou mít studenti možnost využít zdarma například Visual Studio a také se dozví o zajímavých projektech a soutěžích jako například Imagine Cup.

 

Pokud se i vy zajímáte o mobilní technologie, nenechte si ujít příležitost pobavit se o nejnovějším operačním systému a dozvědět se i něco nového dne 29.října – start prodeje Windows Phone 8, v 19:45 na Vysoké škole ekonomické v Praze, místnost RB 213. Více informací se dozvíte na naší facebookové stránce. Čeká vás představení všech očekávaných novinek, soutěž o zajímavé ceny a s velkou pravděpodobností i možnost “ošahat” si některé připravované novinky.

V tento den také WP Klub oficiálně zahajuje svou činnost a tak se přednáška ponese ve slavnostním duchu. Mediálním parnerem WP Klubu je server SmartMania.cz.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

8 komentářů

 1. Richie (neregistrovaný)

  Mohu být studentem ČVUT? :-D

 2. Mrrocky090 (neregistrovaný)

  Ano, WP klub je určen pro všechny zájemnce

 3. vratislav (neregistrovaný)

  Škoda, že se to fakticky kryje s představením Windows Phone 8 :-(

 4. JanHavlicek (neregistrovaný)

  Tak to je asi schválně, aby sis hned ten den mohl prohlídnout zařízení s WP8 ne? :)

 5. Aleš Hübl (neregistrovaný)

  Bude k vidění/osahání Nokia Lumia 920? :)

 6. Roman N. (neregistrovaný)

  Nemohl by někdo postnout radši mapu ? :))

 7. Mrrocky090 (neregistrovaný)

  Je to na Náměstí Winstona Churchilla, tramvajová zastávka Husinecká, nejbližší zastávka metra je Hlavní nádraží. O možnosti ukázat novinky jednáme s Microsoftem, budeme vás informovat tady v diskusi hned, jak budeme vědět více

 8. Aaron (neregistrovaný)

  Super! Alespon se bude moct probrat co Windows Phone 8 schazi na Android 4.2 :-)

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *