Domů » Bleskovky » Pozvánka na další ročník konference MS Fest 2013: Vstup je opět zdarma

Pozvánka na další ročník konference MS Fest 2013: Vstup je opět zdarma

Zveme vás na další ročník tradiční konference MS Fest. Během dvou dnů se zde uskuteční přes 40 odborných přednášek ze světa IT, vývoje na platformě .NET, Azure a obecně pro Windows a Windows Phone. Letos se konference poprvé koná ve třech městech – v Brně, v Praze a v Ostravě. Program pokrývá technologie jak pro IT odborníky, tak pro vývojáře.

Podíváme se například na vývoj aplikací a her pro mobilní platformy (a to nejen pro Windows Phone), ukážeme si, k čemu lze využít mikročipové počítače, nebo 3D tiskárnu. Dojde také na webové technologie a vývoj “v cloudu”. Projdeme si, jak navrhnout responzivní design stránek, nebo jak optimalizovat rychlost jejich načítání.

Navíc účastníky čekají i méně technicky orientované přednášky. Dozvíte se, jak si lépe plánovat produktivitu práce během dne, jak se zlepšit v přednášení, nebo jak lépe komunikovat s lidmi, pro které vytváříte software. Zajímavé určitě budou přednášky na téma, jak funguje vývojový tým v Microsoftu, nebo co obnášela tvorba aplikace Skype pro Windows.

Akci organizuje sdružení studentů vysokých škol, členů programů Microsoft Student Partners a Microsoft MVP. Česká pobočka Microsoftu figuruje v roli partnera a sponzora. Akce MS Fest tento rok bez výhrad supluje konferenci TechDays či Developer Days.

Doporučujeme neotálet s registrací, vstupné na konferenci je zdarma, je pouze nutná předchozí registrace. V každém městě bude také pro účastníky připravena soutěž o Nokia Lumia 820.

Registrujte se zdarma na webu ms-fest.cz

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

6 komentářů

 1. noob (neregistrovaný)

  doporucujete neotalet s registraci? tak to je pekny, kdyz v brne to bylo uz pred tydnem…

 2. Michal (neregistrovaný)

  A dnes nebude zařízení Marka Hajna ? :)

  • Dobrý den, dnes ne, článek vyjde zítra :)

  • Mohl bych se zeptat, proc mi byl smazan prispevek? Obsahuje snad nejake vulgarismy, nadavky, pomluvy nebo jine zapovezene chovani?

   Puvodni prispevek:

   Naucte se nase specificke technologie, programujte v nich, vyzadujte je po zamestnavatelich, presvedcujte kamarady a zname at prejdou od multiplatformnosti k vendor lock-in. Budte otroci v nasich sluzbach bez moznosti se jednoduse osvobodit. To je nase strategie pro nase ehm vase dobro. Vas Microsoft :-)

  • Netuším, zřejmě jej některý z moderátorů na webu považoval za nevhodný.

  • Prispevek se snazi pomoci ironie vyzdvihnout skryte umysly komercni firmy. Vstup zdarma, prednasejici, pronajem prostor a i pres to se predpoklada budouci navratnost investovanych prostredku. Povazoval jsem za dulezite tuto skutecnost zminit.

   V prispevku marne hledam neco nevhodneho.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).