Domů » Bleskovky » Pozvánka na akci „Moderní technologie 2012 – možnosti úspor i růstu firmy“

Pozvánka na akci „Moderní technologie 2012 – možnosti úspor i růstu firmy“

Rádi bychom Vás upozornili na nový termín akce Moderní technologie 2012, která se bude konat 5. června 2012 od 10 hodin v sídle společnosti Microsoft v Praze.  Seminář je určen pro  managery v IT a marketingu, a střední management každé organizace. 

Vstup je zdarma, je spojen s občerstvením a také na akci máte možnost vyplněním anketního lístku vyhrát mobil Nokia Lumia 800, batoh na notebook nebo 3x flash disk 16GB.

Krom možností výhry při slosování je pro každého účastníka konference připraven dárek – 4GB USB Flash disk a další dárek v podobě licence na provoz systému XPERA pro tři vlastní projekty s maximálním počtem 25 uživatelů na dva roky v hodnotě téměř 10 000 Kč.

Hlavní témata a přínosy akce pro účastníky

– jak ušetřit investiční i provozní náklady na IT využitím Microsoft Azure a Cloud Services

– jak spojit funkce helpdesku s projektovým managementem v produktu XPERA od firmy Xperiensis v cloudu, ve spojení se Sharepointem nebo v mobilní podobě a za pomoci tohoto nástroje rovněž dosáhnout úspor v rámci celé organizace

– seznámit se s možnostmi digitálního marketingu pohledem Škody Auto i tvůrců aplikací  

Tento seminář organizuje firma Microsoft jako partner akce a dodavatel moderních technologií, Xperiensis jako dodavatel moderních aplikací a spoluautor Škody Meet, Škoda Auto, jako úspěšný implementátor a uživatel mobilních aplikací pro marketing, ePLICAR jako dodavatel IT řešení a poradenství v automobilovém průmyslu a studio Inmite, česká jednička ve vývoji aplikací pro chytré telefony a spoluautor aplikace Škoda Meet.

Podrobnější informace, registrační formulář naleznete na této adrese, nebo se můžete registrovat i zaslaním registračních ůdaju na email akce@xperiensis.com.

Rastislav Maskal

Diskuze k článku

  1. aaron (neregistrovaný)

    Nejvetsim lakadlem je asi…..zradlo zdarma.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).