Domů » Bleskovky » Pozvánka na 3. #smartpivo: Přijďte si vyzkoušet Galaxy S III

Pozvánka na 3. #smartpivo: Přijďte si vyzkoušet Galaxy S III

Už příští středu 6. června se v Praze uskuteční třetí pokračování akce s názvem #smartpivo. Jedná se o neformální setkání nadšenců, které baví chytré telefony a tablety s všemožnými operačními systémy. Na akci si budete moci vyzkoušet horkou novinku – Samsung Galaxy S III. Pokud tedy na středeční večer nemáte žádný plán, doražte na #smartpivo :-)

-

V pořadí již třetí #smartpivo se uskuteční ve středu 6. června v restauraci Kopyto v Praze na Žižkově od 19:00. Počet míst je omezen na 20, pokud tedy plánujete přijít, nezapomeňte se včas přihlásit.

- - - 
Vyzkoušet si budete moci nejen Samsung Galaxy S III, ale třeba i Nokii Lumia 610 a další smartphony

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

14 komentářů

 1. Bude někdy smartpivo i o víkendu? Rád bych se dostavil, ale do Prahy to mám 170Km, a ve čtvrtek musím do práce, což je velká škoda…

 2. Dúfam, že si z neho zmazal tie naše firemné pokusy o jazdu na GausWheel

 3. Lubean (neregistrovaný)

  Už jsem se chtěl nadšeně přihlásit ale zklamal měl výběr místa. Restaurace vypadá hezky ale to pivo… Lobkowicz jsou fakt chc**ky :-/ a člověk tam zas nechce být na nealku.. tak příště.

 4. Já snad ani neusnu :-DDD

 5. Kal_Kal (neregistrovaný)

  Tak jsem uvažoval o koupi nového telefonu, neb moje HTC HD2 přehrané na Android už sotva lezle. Vyhlídl jsem si Samsung SIII a včera na srazu SmartManie v Praze jsem si ho ošahal. Ale to víte cena 15000 je moc, navíc se mi líbila více modrá barva co ještě není na trhu, tak jsem si řek, že počkám, protože u O2 se to dá sehnat za 11000 s prodlouženim paušálu. Tak jsem čekal …. do rána, kdy jsem zjistil, že na pobočce O2 Chodov v Praze je dnes prodejní akce se slevou 50%. No přeci jen 7500 v bílé barvě je lepší než 11000 v modré a to s čekáním. Tak jsem vzal Helču, které končila u operátora smlouva, zarezervoval si jeden kousek a vyrazil. No na místě byla děsná fronta, ale nakonec se na nás dostalo. Když došlo k platbě, přišel šok. Naúčtovali nám ne 50% z plné ceny, ale 50% z ceny pro prodloužení smlouvy. Takže mám doma bílý Samsung SIII za 5750. No neberte to. :)

  • Gratuluji a je vyborne,ze ti to takhle vyslo. :-)

  • Kal_Kal (neregistrovaný)

   Hned jsem taky udělal ten browser mark v defaultnim prohlížeči a dostal jsem se na výsledek 172000.:)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).