Cena:

Používáte ve smartphonu microSD karty? Dejte nám vědět v anketě týdne

micro sd card karta pamet unsplash

Ještě před pár lety byla velkým tématem velikost vnitřní paměti. Smartphony s 8 GB interní paměti často trpěly nedostatkem volného prostoru, což ústilo ve zpomalení telefonu a jeho praktickou nepoužitelnost. Levnější telefony naštěstí zachraňovaly microSD karty, s jejíž pomocí jste si mohli interní paměť rozšířit.

micro sd card karta pamet unsplash
Je pro vás microSD karta nepostradatelným příslušenstvím, nebo se bez ní obejdete?

V dnešní době, kdy je standardem 64 GB paměti u levnějších a 128 GB u dražších telefonů, nicméně potřeba slotu pro microSD karty pomalu odpadá. Běžný uživatel často větší porci paměti zdaleka naplno nevyužije a pro výrobce se paměť stala jednou z možností, jak z uživatelů vytáhnout více peněz – stačí se podívat na Apple a rozdíl v ceně mezi iPhonem 13 se 128 GB vnitřní paměti a 512 GB vnitřní paměti.

Využíváte ve smartphonu microSD kartu?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Nás nicméně zajímá, jak jste na tom vy, naši čtenáři. Používáte v chytrém telefonu microSD kartu? Nebo vám interní paměť bohatě dostačuje? A jak se stavíte k hybridním slotům, které nutí uživatele k Sofiině volbě mezi druhou SIM a právě microSD kartou? Hlasujte v anketě, nebo nám dejte vědět do komentářů.

Autor článku
Michael Chrobok
Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.