Pouze do neděle. Samsung Galaxy A32 je za doposud nejnižší cenu

990 450 Samsung Galaxy A32 A52 A72

Samsung s příchodem června rozjíždí nové slevy na své telefony, tablety a hodinky, které i tentokrát stojí za pozornost. Zajímavý je především Galaxy A32, jenž do konce týdne můžete pořídit za doposud nejnižší cenu. Lákavé jsou ale i Galaxy Watch4 nebo Galaxy Tab S8, ke kterým Samsung rozdává sluchátka, respektive hodinky zdarma.

Galaxy A32 za doposud nejlepší cenu

Pouze do neděle 5. 6. koupíte Galaxy A32 jen za 4 990 Kč (dříve 6 990 Kč). Sleva přitom platí i na jeho sourozence Galaxy A32 5G, který je jen o pětistovku dražší, tedy za 5 490 Kč (dříve 7 990 Kč), a který je jedním z nejlevnějších 5G smartphonů od Samsungu. U Mobil Pohotovosti můžete u obou modelů navíc počítat se 3letou zárukou zdarma

Buds Live a Watch4 zdarma

Celý červen Samsung nabízí lákavý dárek ke svým chytrým hodinkám. Při koupi jakýchkoli Galaxy Watch4 a Watch4 Classic totiž zdarma dostanete bezdrátová sluchátka Galaxy Buds Live v hodnotě 3 790 Kč.

013 galaxywatch4 handson black

A ještě o kus zajímavější nabídku si Samsung přichystal u svých nejnovějších tabletů. Ke Galaxy Tab S8, S8+ a S8 Ultra dostanete jako dárek hodinky Galaxy Watch 4 v hodnotě 5 490 Kč. Zároveň ale na všechny tři tablety můžete získat ještě slevu až 5 000 Kč. Stačí jen, když u Mobil Pohotovosti při koupi tabletu zároveň prodáte jakékoli své starší zařízení (telefon, tablet, chytré hodinky, notebook nebo třeba herní konzoli).

Autor článku
PR článek
Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu [email protected]
image/svg+xml
+

Kapitoly článku