Domů » Bleskovky » Potvrzeno: Takto bude vypadat notifikační centrum ve Windows Phone 8.1

Potvrzeno: Takto bude vypadat notifikační centrum ve Windows Phone 8.1

Uvedení nové verze operačního systému Windows Phone 8.1 se pomalu blíží, oficiálního představení bychom se měli dočkat 2. dubna na vývojářské konferenci Build a ještě v tento den by dokonce měla být uvolněna „developer preview“ verze, podobně jako tomu bylo s aktualizací Update 3 (GDR3). Dlouhou dobu se také spekuluje o tom, že v systému přibude notifikační centrum.

Na internetu se před několika okamžiky objevilly screenshoty z interní prezentace Microsoftu, na kterých si notifikační nabídku (označovanou jako Action Center) můžete prohlédnout. Server WPCentral.com potvrdil jejich autentičnost, takže se rozhodně nejedná o podvrh.

V nabídce kromě notifikací z jednotlivých aplikací najdeme také přepínače pro Wi-Fi, Bluetooth a letadlový & automobilový režim a jak ukazuje starší fotografie, v nastavení centra bude možné jejich funkce měnit. Všimněte si také, že v detailu notifikačního centra se pod ukazatelem signálu zobrazuje název operátora, u baterie procenta a u času datum. Pro jednotlivé aplikace bude možné nastavit typy notifikací (normální, tiché…).


Doplněno: Server TheVerge zveřejnil další fotografii s notifikačním centrem

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
41 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments