K vybraným smartphonům Xiaomi dárek zdarma

Domů » Bleskovky » Potvrzeno: OnePlus 6 bude odolný vůči vodě

Potvrzeno: OnePlus 6 bude odolný vůči vodě

O chystaném modelu OnePlus 6 již víme víceméně většinu důležitých a podstatných informací. Procesor, velikost operační a vnitřní paměti, displej i fotoaparát jsou pro nás již známé informace, dosud nám však chyběly podrobnosti o odolnosti vůči vodě. Až v těchto dnech přišla sama společnost s videem na Twitteru, které na tuto schopnost odkazuje.

Takto bude vypadat OnePlus 6 a jeho „výřez“

V komentáři pod videem s kapající vodou je otázka, zda také nenávidíte, když musíte kvůli dešti odložit telefon. Tímto společnost neodkazuje na nic jiného, než že bude OnePlus 6 odolný vůči vodě. Novinka se tak stane úplně prvním modelem značky, který se nezalekne vody. Není však nikde uvedeno, jakou certifikaci bude přesně chystaný telefon splňovat a do jaké hloubky se tak s ním budete moci bezstarostně ponořit, nicméně tipujeme, že bude splňovat stupeň krytí IP67, což v praxi znamená odolnost vůči vodě v hloubce max. 1 metru po dobu 30 minut.

O pravděpodobném vzhledu novinky jsme vás sice již informovali, ale na všechny specifikace si budeme muset počkat do 5. května, kdy se OnePlus 6 oficiálně ukáže světu.

David Skopal

Student gymnázia, redaktor smartmania.cz, fanoušek mobilních technologií, přírody, hudby, bezdrátového nabíjení, fotografování a badmintonu.

3 komentáře

  1. Craftmanek (neregistrovaný)

    Kdo že to říkal, že vyrobit voděodolný telefon zvýší náklady o 1/3 ? :D

    Schválně o kolik prodraží

  2. Wladeq (neregistrovaný)

    Vody se nezalekl už 5T, jen to nebylo v oficiálních specs

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *