Domů » Bleskovky » Pošlete valentýnku a vyhrajte Huawei Mate 10 lite

Pošlete valentýnku a vyhrajte Huawei Mate 10 lite

České zastoupení společnosti Huawei před několika dny spustilo speciální valentýnskou kampaň #stalespolu. Přáníčka, která zájemci nahrají skrze předinstalovanou mobilní aplikaci na vybraných prodejních místech, se zobrazí na velkoformátové LED obrazovce v Praze. Huawei zároveň přináší i facebookovou aplikaci, díky které budou moci uživatelé poslat své vyznání i prostřednictvím sociálních sítí, případně soutěžit o nejhezčí a nejoriginálnější valentýnské přání a vyhrát smartphone Huawei Mate 10 lite, jehož recenzi si můžete přečíst zde.

Prostřednictvím speciální aplikace na Facebooku Huawei a TV Óčko mohou zájemci soutěžit o smartphone se čtyřmi fotoaparáty Mate 10 lite. V období od 1. do 14. února mohou uživatelé přes Facebook aplikaci zadávat valentýnská přáníčka s tím, že autor toho nejkrásnějšího a zároveň nejoriginálnějšího získá zmíněný smartphone.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).