Domů » Bleskovky » Porouchal se vám iPhone 6s? Možná máte nárok na bezplatnou opravu

Porouchal se vám iPhone 6s? Možná máte nárok na bezplatnou opravu

Odmítá se váš iPhone 6s nebo 6s Plus spustit? Ještě jej nemusíte házet do žita, možná se totiž jedná o závadu, jejíž opravu vám Apple provede bezplatně v rámci nově spuštěného servisního programu.

iphone 6s


U omezeného počtu kusů iPhone 6s a 6s Plus, které byly vyrobeny mezi říjnem 2018 a srpnem 2019, může dojít k selhání blíže neurčené komponenty, kvůli čemuž se telefon odmítá zapnout. Na webové stránce podpory Apple lze zadat sériové číslo telefonu a obratem se dozvědět, zda se problém týká i vašeho kusu. Pokud už jste si nechali telefon s touto závadou opravit, Apple vám částku vyloženou za cenu opravy uhradí.

Stylový fitness náramek Honor Band 5

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Jeden komentář

  1. jouda (neregistrovaný)

    no parada. skoro rok stara vec. vyhodil jsem to a koupil android. nelituju.

Napsat komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze. Pokud nechcete neustále vyplňovat pole Jméno a E-mail (nezveřejňuje se), doporučujeme se zaregistrovat. Vyžadované informace jsou označeny *