Domů » Bleskovky » Pokémon GO: Geolokační hra ve stylu Ingress přichází na Android a iOS

Pokémon GO: Geolokační hra ve stylu Ingress přichází na Android a iOS

Uvedení hry Pokémon GO se očekávalo někdy na přelomu července, nicméně s čekáním je konec, jelikož autoři hru nyní oficiálně uvolnili, i když zatím to má drobný háček. Pro uživatele zařízení se systémem Android a iOS je totiž titul zatím dostupný pouze v Austrálii, USA a na Novém Zélandě. Brzy by mělo následovat také Japonsko, nicméně informace o dostupnosti v Evropě a případně České republice zatím nemáme k dispozici.

Pokémon Go
Pokémon Go

Za hrou stojí společnosti Nintendo, The Pokémon Company a Niantic Labs. Úkolem hráče je prozkoumávat svět, chytat nové pokémony a vyzvat k souboji ostatní hráče. Titul bude dostupný zdarma, nicméně bude hra také obsahovat různé mikrotransakce. Za peníze si pak budete moci nakoupit různá vylepšení. Hra staví na stejném principu jako populární geolokační hra Ingress; s telefonem tedy budete pobíhat po městě a v dalších lokalitách, kde budete sbírat předměty a bojovat se svými pokémony.

Pokud máte k Pokémon GO nějaké dotazy, využijte našeho speciálního fóra, kde můžete o hře diskutovat s ostatními hráči nejen o volbě týmů, ale také o strategiích a případných problémech s instalací či spuštěním.

Pokud se vám nechce čekat, než bude hra v Google Play zpřístupněna i pro náš region, můžete zde stáhnout .apk soubor, který už pak stačí jen nainstalovat.

Pokémon GO
Pokémon GO
Cena: zdarma
‎Pokémon GO
‎Pokémon GO
Cena: zdarma+

Lukáš Čambala

Student ekonomické fakulty žijící převážně v Brně. Milovník filmů, kvalitních soundtracků, ICT a značky Apple.
Subscribe
Upozornit na
guest
5 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments