Domů » Bleskovky » Oficiální vydání Pokémon GO pro ČR se blíží, hra už je dostupná v Německu

Oficiální vydání Pokémon GO pro ČR se blíží, hra už je dostupná v Německu

Až doposud byla hra Pokémon GO oficiálně dostupná jen hráčům v Japonsku, USA, Austrálii a na Novém Zélandě, přesto ji u nás bylo možné hrát, jen bylo potřeba použít instalátor z alternativních zdrojů. Nyní už je titul dostupný i ve vybraných evropských zemích – potvrzené zatím máme Německo. Už včera vývojáři vydali nový update pro iOS (1.0.1), který upravuje oprávnění spojená s Google účtem, a na Google Play je k dispozici novější verze s označením 0.29.2, která konečně funguje i na telefonech s vývojářskou verzí Androidu 7.0 Nougat.

Pokémon Go

Pokud jste se zaradovali, že je mezi podporovanými zeměmi konečně i Česká republika a Slovensko, příliš vás nepotěšíme, nicméně další regiony by měly být zpřístupněny do konce týdne. Čekání už se tedy chýlí ke konci a už brzy bude Pokémon GO dostupný i v českém a slovenském App Store & Google Play.

Pokémon Go průvodce pro hráče
Ovládněte Pokémon GO! S naším podrobným průvodcem to bude hračka :-)

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
28 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments