Domů » Bleskovky » Pokazily se vám starší Apple Watch? Apple vám je v záruce může vyměnit za novější

Pokazily se vám starší Apple Watch? Apple vám je v záruce může vyměnit za novější

Apple vydal interní dokument pro autorizované poskytovatele služeb, ve kterém oznamuje omezení oprav 42mm modelů Apple Watch první generace a Series 1. Patrně kvůli nedostatku náhradních součástek tak mají servisní střediska namísto oprav těchto hodinek přistoupit k výměně za novější Apple Watch Series 2.

Dokument neuvádí, jakých závad se situace týká, takže je patrně platný pro všechny druhy poruch. Apple taktéž nerozlišuje, zda se jedná o hodinky s hliníkovým či ocelovým šasi, patrně tak platí pro obě varianty. Novějších hodinek Series 2, 3 nebo 4 se tento program netýká, stejně tak neplatí pro 38mm modely. Výměna za novější modely má trvat od února do dubna a má se týkat autorizovaných středisek i obchodů Apple Store.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

4 komentářů

  1. Že by si Apple trochu uvědomil že nemuze zákazniky pouze dojít ajko ovce ale také občas udělat něčím radost, viz tohke a výměna baterií atd… No dochází jim to prodeje poklesly

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).