Domů » Bleskovky » Pohled, který bolí: Samsung Galaxy Z Fold 2 ve vodě i v mrazáku. Přežil?

Pohled, který bolí: Samsung Galaxy Z Fold 2 ve vodě i v mrazáku. Přežil?

Pro zvýšení počtu odběratelů na YouTube se dá udělat spousta věcí. Jednou z nich je tortura velmi drahého zařízení, u které je většinou zajištěno velké množství zobrazení; následné příjmy z reklamy většinou počáteční investici dokážou spolehlivě . Přesně to se rozhodl udělat i neznámý youtuber Latrell Jennings. Před kameru postavil Samsung Galaxy Z Fold 2 v ceně 54 990 Kč, kterému se rozhodl celkem slušně naložit.

Není žádným tajemstvím, že smartphony s ohebným displejem nejsou vzhledem ke své konstrukci odolné vůči vodě. A přesně to se Latrell rozhodl prověřit v praxi. V prvních minutách videa Folda ponoří do vody, nicméně tenhle test telefon přežil a po vytažení z vody normálně funguje. Otázkou samozřejmě zůstává, zda by Fold fungoval i po 24 hodinách, ale pravděpodobně ne, jelikož by došlo k oxidaci. Přesto je poměrně překvapivé, že zařízení tenhle test vydrželo, vzhledem k přítomnosti mechanického kloubu, který je pro vniknutí kapaliny do útrob ideálním kandidátem.

Galaxy Z Fold2 Water Test & Freeze Test for 24 Hours | Can This $2,000 Phone Survive?

Druhý test už je o něco brutálnější – youtuber telefon následně nechal na 24 hodin zmrazit, ale tady muselo být každému dopředu jasné, že tohle Fold 2 nemůže přežít. Už jen z toho důvodu, že se předtím do útrob voda musela dostat a její následné zmrznutí nad telefonem vyřklo jasný ortel.

Přečtěte si naši recenzi – Samsung Galaxy Z Fold 2: otevřené okno do budoucnosti

Úsměvné jé, že i když youtuber video dělal především kvůli navýšení počtu odběratelů, klip během 24 hodin od publikace nedokázal nasbírat ani tisíc zobrazení.

Roman Hálek

Technologie 21. století mě inspirují a neustále popohání vpřed. Rád o nich píši a ještě radši je všechny zkouším. A pokud zrovna nesedím u klávesnice, s nadšením běhám, nebo se proháním na kole, a s nepatrně menším nadšením dálkově studuji vysokou školu.

9 komentářů

 1. redakce to ještě napsala slušně. ten kluk co to natočil je hlupák, nic víc. co by někdo za takovej telefon dal a on ho vykoupe a dá do mrazáku? ta dnešní mládež je fakt hloupá a ničeho si neváží.

  • A jak začínal JerryRigEverything, který teď na testování odolnosti telefonů vydělává miliony na youtube?
   Testoval jako „dnešní mládež“ telefony, které si kupoval za vlastní. Tenhle výsměch od redakce a zdejších dědků je fakt k smíchu, ale na cestě vzhůru se vždy najde pár posměváčků. Bohužel to je většinou to jediné, co dovedou a umřou v zapomnění.

 2. „Úsměvné jé, že i když youtuber video dělal především kvůli navýšení počtu odběratelů, klip během 24 hodin od publikace nedokázal nasbírat ani tisíc zobrazení.“

  No a tak ho Smartmanie zverejni a tim mu pomuze :)

 3. Mně je 19 let a ujišťuji vás, že tohle bych v životě neudělal. Ale jinak souhlasím s tím, že youtuber je hlupák.

  • Na tom videu vytřískal minimálně jednou tolik, než kolik ho stál ten telefon. Kdo z vás dvou je větší hlupák? Tobě je podle uvažování tak 60.

   • Já proti tomu nejsem, ale jak mu může vydělat video, co má 2k views? Za to dostal tak 5 dolarů.

 4. Ten pohled na takhle krásnej smartphone fakt bolí. Někteří lidi fakt nemají co na práci, tak hlavně že mu to za těch pár tisíc views stálo.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).