Domů » Bleskovky » Podoba LG G6 odhalena? Podobnost s modelem V20 se nezapře

Podoba LG G6 odhalena? Podobnost s modelem V20 se nezapře

Nedávno jsme vás informovali o úniku designu Samsungu Galaxy S8, za kterým stáli výrobci příslušenství. Dnes na internet dostala také údajná podoba chystaného zařízení ze stáje LG – modelu G6. Nová „gé-šestka“ se svým designem inspiruje u modelu V20. Stejně jako v případě Samsungu, i zde za zveřejněním informací stojí značka vyrábějící ochranné kryty (Ghostek).

lg-g6-teaser

Novinka by se měla svého oficiálního odhalení dočkat těsně před začátkem veletrhu Mobile World Congress, který se bude jako každý rok konat v Barceloně. Oproti modelu G5 se však letos dočkáme výraznějších změn. LG si na letošek plánuje velké věci a nechce již být po Samsungu „tím druhým v řadě“.

Pokud jsou ovšem tyto informace založené na pravdě a design modelu G6 bude vycházet z publikovaných snímků, pak není jasné, zda bude tato drobná designová změna stačit na to, co si pro nás připravuje nejen Samsung, ale i Apple a další výrobci. Jasno v tom každopádně budeme mít v neděli 26. února.

Lukáš Čambala

Student ekonomické fakulty žijící převážně v Brně. Milovník filmů, kvalitních soundtracků, ICT a značky Apple.

2 komentářů

  1. Neodpovídá to poměru stran 2:1

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).