LG G6 bude disponovat vyměnitelnou baterií. V plánu je také čtečka duhovky a vlastní systém plateb

Jak nedávno informoval deník The Korea Herald, nadcházející vlajková loď společnosti LG – model G6, by s největší pravděpodobností měla opět disponovat vyměnitelnou baterií, která v posledních letech společnost významně odlišuje od zbytku trhu. Zatím však není jasné, pro jakou formu baterie se LG rozhodne. Údajně je totiž v plánu upuštění od modulárních „kamarádů“, kterými disponoval model G5.

lg-g5-6164

LG se chce také díky vyměnitelným bateriím předběžně chránit před možnými problémy, které by mohly nastat například vlivem špatného výrobního procesu. Deník také informuje o možné přítomnosti čtečky duhovky, která by měla sloužit nejen jako bezpečnostní prvek pro samotné zařízení, ale možná také pro zabezpečení plateb přes systém LG Pay.

Příchod nového modelu je plánován někdy v prvním kvartálu roku 2017. Nová G6 by především měla napravit chyby, díky kterým se model G5 na trhu příliš neuchytil.

Lukáš Čambala

Student ekonomické fakulty žijící převážně v Brně. Milovník filmů, kvalitních soundtracků, ICT a značky Apple.

Jeden komentář

  1. Martin (neregistrovaný)

    Pokud design změní, a konečně ho dají i na náš trh, tak budu velmi rád a ne jen já. LG je jeden z mála který se nesnaží kopírovat. A výměnu baterii beru jako Velké Plus, myslím že bude výměna stejná asi jako u V20.
    Už se těším co vše G6 bude nabízet. Měli by i zase udělat i poměr cena/výkon a i rozměry by měli zlepšit, G5 je jako G4 akorát má jen 5,3″. Ale nejdůležitější je Baterie takže doufám že se konečně už po několikáté co to píši, dočkáme nad 3500mAh. Jinak G6 by mohl vypadat: http://www.concept-phones.com/lg/lg-g6-rendered-ultra-slim-design-fast-charging-video/

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *
Sahifa tracking pixel