Domů » Bleskovky » LG G6 si odbyde premiéru ve stejný den jako Huawei, Lenovo a Nokia

LG G6 si odbyde premiéru ve stejný den jako Huawei, Lenovo a Nokia

Pozvánky na veletrh MWC se hrnou ze všech stran, den po Sony oznámila datum svojí tiskové konference společnost LG. Její nová vlajková loď G6 bude představena 26. února ve 12:00.

lg

Upoutávce vévodí heslo „See More, Play More“, což můžeme považovat jako opětovné potvrzení většího displeje, který bude mít úhlopříčku 5,7″ a netradiční poměr stran 18:9. Chybět by neměl vysoký výkon zajištěný vlajkovým čipsetem Snapdragon 835, voděodolnost a klasická konstrukce bez modulů s 3,5mm jackem na sluchátka.

lg-g6-teaser

26. únor bude novinkami přímo nabitý, den před formálním zahájením veletrhu MWC představí své novinky i Huawei (14:00), Lenovo (16:30) a HMD Global Oy (18:00). Ještě před MWC představí LG své nové hodinky s Android Wear 2.0, které vznikaly ve spolupráci s Google.

LG Watch Sport a Style: první hodinky s Android Wear 2.0 vyvíjené pod taktovkou Google

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

3 komentářů

  1. [odkaz] Možná podoba G6.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).