Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » Podívejte se reálné fotografie červeného iPhone i konceptu s černou přední stranou

Podívejte se reálné fotografie červeného iPhone i konceptu s černou přední stranou

Apple včera představil speciální červenou PRODUCT(RED) edici iPhone 7, kterou jablečný gigant podporuje boj proti viru HIV a nemoci AIDS. Nová barevná varianta půjde celosvětově do prodeje tento pátek 24. března a dostupná samozřejmě bude i v České republice a na Slovensku, i když podle našich informací budou první dodávky poměrně dost omezené.

Ceny zůstávají stejné jako u původních barev, k dispozici ale budou pouze verze se 128 a 256GB úložištěm. Vybrané zahraniční redakce či YouTuber MKBHD už mají nový iPhone k dispozici, díky čemuž se můžeme podívat, jak červená verze v reálu vypadá; až do včerejšího dne totiž byly k dispozici pouze oficiální produktové snímky. Mimochodem, přední strana iPhonu zůstala bílá, červené jsou pouze boky a záda.

Vybalení červeného iPhone

Na internetu se dnes objevily také fanouškovské koncepty červeného iPhone 7 s černou přední stranou, a nutno dodat, že také vypadají fantasticky a kdo ví, třeba se u nich Apple v budoucnu inspiruje a představí i tuto barevnou kombinaci.

Recenze iPhone 7: Novinek je více, než se na první pohled zdá

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Jeden komentář

  1. figura (neregistrovaný)

    Pane jo, červený kryt na bílém mobilu…
    Pod pojmem červený mobil si představuji něco takového(bez ohledu na značku): https://www.euronics.cz/image/product/800×800/355753.jpg

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *

Sahifa tracking pixel