Domů » Bleskovky » Podívejte se na rozdíly v nových verzích Windows Phone

Podívejte se na rozdíly v nových verzích Windows Phone

Už od druhé poloviny června víme, že se koncem roku dočkáme dvou nových verzí operačního systému Windows Phone. Zatímco „osmičky“ budou určeny výhradně pro nová zařízení, aktualizaci s označením 7.8 dostanou všechny současné telefony. Co se ale novinek ve druhé zmíněné verzi týče, víme s jistotou zatím jen o nové nabídce Start, díky které bude možné najednou zobrazit mnohem více informací.

Na ruském serveru WP7forum se nyní objevila údajně uniklá tabulka porovnávající změny, kterých by se měly obě nové verze dočkat. Ta sice nepřináší mnoho nového, několik zajímavých detailů se v ní ale najít dá. Za zmínku u Apolla stojí například kompletní synchronizace veškerého obsahu telefonu přes cloud nebo vylepšení služby Bing Audio, které má zřejmě přinést i rozpoznání TV pořadů. U „sedmiček“ zase potěší chystaná aplikace DataSmart, která uživatelům umožní sledovat spotřebovaná mobilní data. Kompletní seznam uniklých informací najdete níže.

Tento „únik“ je jako obvykle třeba brát s nadhledem, jeho autentičnost totiž nelze nijak dokázat. Třeba nakonec Microsoft vyslyší rozhněvané hlasy uživatelů a přidá do verze 7.8 více hardwarově nezávislých funkcí.

Zdroj: WP7forum (via WMPowerUser)

Miroslav Havlíček

Sledování diskuze
Upozornit na
guest
13 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments