Podívejte se jak vypadá další hra od tvůrce Flappy Birds

Je velice malá pravděpodobnost, že netušíte co je to Flappy Bird, pokud vás však tento fenomén minul, doporučuji si přečíst náš starší článek. Pro ostatní tu máme náhled do softwarové dílny autora Flappy Bird, a to konkrétně malou ukázku z jeho další připravované hry. Mladý vývojář Dong Nguyen svůj výtvor poměrně přísně drží v tajnosti, nyní však na Twitteru zveřejnil screenshot, který napoví oč se zhruba jedná.

Není toho moc, ale už z jednoho obrázku se dá tipovat, že půjde nejspíš o jednoduchou plošinovku, kde bude hráčovým úkolem klepnutím přeskakovat překážky a mezery za stále se zrychlujícího tempa podobně jako například ve hře Canabalt. Vzhledem k tomu, jak náročná byla hra Flappy Bird, se dá očekávat, že nám to i tentokrát vývojář ztíží nějakým oříškem, zatím nám však nezbývá než netrpělivě čekat a doufat, že to bude stát za to.

Ruslan Botsyurko

Lékař, fotograf, redaktor, DJ, webdesigner, nevyléčitelný perfekcionista a bezmezný nadšenec do všech možných technologií, který od malička běhá po světě se šroubovákem (no dobrá, nyní spíše se skalpelem :)) a snaží se přijít na to, jak věci kolem fungují.

2 komentáře

  1. iljusin66 (neregistrovaný)

    ztěží => ztíží

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *