Domů » Bleskovky » Podívejte se, jak fotí připravovaná Nokia 800 „Searay“

Podívejte se, jak fotí připravovaná Nokia 800 „Searay“

-

Už ve středu představí Nokia nové Windows Phone telefony. Jednou z klíčových novinek bude model 800 (kódové označení Searay, v EXIFu se objevilo ještě označení Lumia); známe už i hardwarové parametry. Před několika hodinami se dostalo na internet několik fotografií, které pocházejí z předprodukční verze Nokie 800. Fotoaparát je schopný pořizovat snímky v 8Mpx rozlišení – F/2.2, Carl Zeiss optika (stejný fotoaparát nabízí i Nokia N9). Kvalita není vůbec špatná, i když snímky nejsou dostupné v plném rozlišení – 1, 2, 3.

-

Zdroj: TheNokiaBlog

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

6 komentářů

 1. Jochen (neregistrovaný)

  Dneska nema smysl investovat do kompaktniho fotaku a levny videokamery….

 2. Ani jeden odkaz 1,2,3 mi nefunguje? Je chyba u mna, ci uz boli odstranene?

  • zkuste tento link: [odkaz]

   a redakci vzkazuju, ať si na skydrive upraví přístupová práva :)

  • mimonaut: redakci to nevzkazujte, to není náš SkyDrive účet :) a na původních místech už bohužel fotografie nejsou dostupné, Nokia si zřejmě vyžádala jejich odstranění.

  • Jiří Hrma: :-) já myslel, že ten třetí obrázek byl někde u vás.. tak to pardon..

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).