Sledujte nás na YouTube

Podívejte se, jak fotí připravovaná Nokia 800 „Searay“

-

Už ve středu představí Nokia nové Windows Phone telefony. Jednou z klíčových novinek bude model 800 (kódové označení Searay, v EXIFu se objevilo ještě označení Lumia); známe už i hardwarové parametry. Před několika hodinami se dostalo na internet několik fotografií, které pocházejí z předprodukční verze Nokie 800. Fotoaparát je schopný pořizovat snímky v 8Mpx rozlišení – F/2.2, Carl Zeiss optika (stejný fotoaparát nabízí i Nokia N9). Kvalita není vůbec špatná, i když snímky nejsou dostupné v plném rozlišení – 1, 2, 3.

-

Zdroj: TheNokiaBlog

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

6 komentářů

 1. Jochen (neregistrovaný)

  Dneska nema smysl investovat do kompaktniho fotaku a levny videokamery….

 2. martan1981 (neregistrovaný)

  Ani jeden odkaz 1,2,3 mi nefunguje? Je chyba u mna, ci uz boli odstranene?

  • mimonaut (neregistrovaný)

   zkuste tento link: [odkaz]

   a redakci vzkazuju, ať si na skydrive upraví přístupová práva :)

  • mimonaut: redakci to nevzkazujte, to není náš SkyDrive účet :) a na původních místech už bohužel fotografie nejsou dostupné, Nokia si zřejmě vyžádala jejich odstranění.

  • mimonaut (neregistrovaný)

   Jiří Hrma: :-) já myslel, že ten třetí obrázek byl někde u vás.. tak to pardon..

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *