Domů » Bleskovky » Pocophone F1 se má na co těšit: do dvou týdnů dostane jeho fotoaparát zásadní update

Pocophone F1 se má na co těšit: do dvou týdnů dostane jeho fotoaparát zásadní update

Přestože je Pocophone F1 odlehčeným vlajkovým smartphonem s několika kompromisy ospravedlňujícími jeho nižší cenu, na fotoaparátu se naštěstí nešetřilo. Jeho fotografické schoposti zaujaly nejen v naší recenzi, ale i v loňském slepém fototestu youtubera Marcuse Brownleeho, ve kterém se telefon probojoval až do finále a v přímých soubojích si poradil se smartphony iPhone X, Samsung Galaxy Note 9 či Red Hydrogen One.

The Blind Smartphone Camera Test 2018!

Super zpomalená videa a noční režim

Majitelé Pocophone F1 se navíc mohou těšit na další vylepšení fotoaparátu, která dorazí v příští aktualizaci prostředí MIUI. Podle indického zastoupení značky Poco bude do dvou týdnu vypuštěn update, která do fotoaplikace přidá možnost záznamu super slow motion videí v 960 fps a také speciální režim pro zaznamenávání nočních snímků. Fotoaparát se také dočká nového režimu natáčení videa ve 4K rozlišení při 60 snímcích za vteřinu.

Aktualizace má také opravit některé problémy, které napáchal předchozí update na Android 9.0 Pie, zejména potíže s dotykovou obrazovkou a nadměrné vybíjení baterie. V budoucnu by pak ještě měla přibýt podpora Widevine L1, která umožní spouštět streamovaná videa ve vysokém rozlišení, tu však nadcházející update ještě nepřinese.

FotoDuel: Xiaomi Pocophone F1 vs. Huawei Nova 3

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

4 komentářů

  1. Problém je i s ANT+ a jeho připojením treba sse sportovnimi hodinkami ci hrudnim pasem. Ale pred tim se stale strka hkava do pisku a vyvojari na to vubec nereaguji.

  2. Pocophone dobrý nápad pro lidi co nepotřebují co nejlepší fotoaparát takže bohu žel nic pro mě . :)

  3. zajímalo by mě,jestli aktualizace taky opraví ,že nejde skrýt notch,aspon po poslední aktualizaci se mi to stalo

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).