Domů » Bleskovky » Poco M3 v přípravě. Nabídne velmi neobvyklý design fotoaparátu

Poco M3 v přípravě. Nabídne velmi neobvyklý design fotoaparátu

Značka Poco, za kterou stojí čínské Xiaomi, plánuje v úterý 24. listopadu odhalit další nový smartphone. Chystaný model Poco M3 bude patřit do střední třídy, ve které zaujme především netradičním designem hlavního fotoaparátu.

Poco M3: netradiční design zad

Podle uniklého tiskového snímku bude mít Poco M3 poměrně klasický vystouplý obdélníkový fotomodul se třemi čočkami umístěný v levém horním rohu zad. Netradičním prvkem bude optické protáhnutí tohoto obdélníku až k pravé straně telefonu, kde onu prázdnou černou plochu „rozbije“ nápis Poco. Kompletní fotografickou výbavu telefonu zatím neznáme, spekuluje se o hlavním sníímači s rozlišením 48 megapixelů.

poco m3

Poco M3 má dostat do výbavy 6,53“ Full HD+ displej, který bude nahoře uprostřed narušovat výřez pro selfie kamerku. Čtečku otisků prstů v displeji nehledejme, ta bude mít své místo na pravé straně telefonu v zamykacím tlačítku. Uvnitř telefonu má tikat čipset Qualcomm Snapdragon 662 ve spolupráci se 4 GB RAM, energii bude dodávat obří 6 000mAh akumulátor s podporou nabíjení o výkonu až 18 Wattů.

Poco M3 by měl být představen pro globální trh, byť se spekuluje, že v některých zemích by se mohl objevit pod označením Redmi Note 10.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).