Domů » Články » PocketCenter.de: Obří galerie zařízení přímo z CeBITu 2006 !

PocketCenter.de: Obří galerie zařízení přímo z CeBITu 2006 !

Obří galerie z CeBITu 2006Pokud jste právě přišli do práce a ještě nemáte do čeho píchnout, nebo už toho naopak máte dost :-), můžete si dlouhé chvíle zpříjemnit prohlížením obrovské galerie zařízení, která čítá kolem 90 Windows Mobile škatulek. Server PocketCenter.de totiž při návštěvě letošního CeBITu nelenil a připravil pro vás tuto rozsáhlou galerii.

Na jejich stránkách naleznete snad všechna očekávaná zařízení, která na CeBITu byla vystavena. Nechybí např. MDA Vario 2, XDA Neo, Mio A701, Mio P350 či třeba nejnovější kousky Looxů.

Galerii z prvního dne návštěvy CeBITu naleznete pod tímto odkazem. Druhý den na CeBITu naleznete zde. Ty nejlepší kousky jsou pak zobrazený v této galerii.

A teď už s chutí do prohlížení, opravdu je na co se dívat !

Zdroj: PocketCenter.de

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).