Domů » Články » Pocket Penguin: Mazlíček na Today obrazovku

Pocket Penguin: Mazlíček na Today obrazovku

-Pokud vám připadá vaše Today obrazovka příliš všední a chcete si ji zpestřit veselým pluginem, určitě byste neměli minout utilitu Pocket Penguin. Po nainstalování se vám na displeji objeví nová lišta, která znázorňuje domeček rozpustilého tučňáka. Vaším úkolem je starat se o něj, zajistit mu dostatek jídla, zábavy, spánku a nebo mu dopřát sledování televize. PocketPenguin se bezesporu inspiroval u vlezlých hraček Tamagotchi. Pokud se o tučňáka nebudete starat, začne být smutný a po několika dnech zemře. Naštěstí je poměrně nenáročný, a proto stačí, když mu věnujete několik málo minut denně. Velice efektivní je například hra s míčem, který pomocí stylusu „vystřelíte“, a on se odráží od stěn. Tučňák na to samozřejmě začne reagovat (pokud se mu chce).

Stav tučňáka můžete kontrolovat pomocí ikonek v horní části lišty. Emoce váš mazlíček projevuje také pomocí zvuků, které ale pravděpodobně brzy zakážete; je celkem nepříjemné, když například sedíte v čítárně, a z kapsy se vám ozývá „yeeahaaaaaCool.

Demoverzi pluginu stahujte z naší Download sekce, plnou verzi můžete zakoupit na Clickgameru. Další informace naleznete na stránkách výrobce.

1 2

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

2 komentářů

  1. Tak to je strasny ulet. Uz to mam nahodene :D

  2. Vyrobce nabizi jeste dalsi zviratko – Pocket Puppy ( [odkaz] )

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).