Pocket Penguin: Mazlíček na Today obrazovku

Domovská stránka webu SMARTmania.cz

-Pokud vám připadá vaše Today obrazovka příliš všední a chcete si ji zpestřit veselým pluginem, určitě byste neměli minout utilitu Pocket Penguin. Po nainstalování se vám na displeji objeví nová lišta, která znázorňuje domeček rozpustilého tučňáka. Vaším úkolem je starat se o něj, zajistit mu dostatek jídla, zábavy, spánku a nebo mu dopřát sledování televize. PocketPenguin se bezesporu inspiroval u vlezlých hraček Tamagotchi. Pokud se o tučňáka nebudete starat, začne být smutný a po několika dnech zemře. Naštěstí je poměrně nenáročný, a proto stačí, když mu věnujete několik málo minut denně. Velice efektivní je například hra s míčem, který pomocí stylusu “vystřelíte”, a on se odráží od stěn. Tučňák na to samozřejmě začne reagovat (pokud se mu chce).

Stav tučňáka můžete kontrolovat pomocí ikonek v horní části lišty. Emoce váš mazlíček projevuje také pomocí zvuků, které ale pravděpodobně brzy zakážete; je celkem nepříjemné, když například sedíte v čítárně, a z kapsy se vám ozývá “yeeahaaaaaCool.

Demoverzi pluginu stahujte z naší Download sekce, plnou verzi můžete zakoupit na Clickgameru. Další informace naleznete na stránkách výrobce.

1 2

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku