Domů » Články » Pocket Heroes: Nové informace

Pocket Heroes: Nové informace

Nedávno jsme vás informovali o připravované freeware hře Pocket Heroes pro PPC. Na webu autora hry se objevily další informace a nové screenshoty. Bohužel, betaverze hry, kterou autor sliboval již zhruba před měsícem stále není na světě, avšak měla by se objevit v nadcházejících měsících (že by na Vánoce). Alespoň víme, že na hře se usilovně pracuje a že její kvalita bude velmi dobrá a to ani nemluvím o té pekelné hratelnosti.

Na webu se však objevily nové screenshoty, jak si můžete všimnout, grafika (terén) doznala několika změn a vše teď vypadá o moc lépe. Nelekejte se ruských dialogů z prvního obrázku, Pocket Heroes bude samozřejmě dostupný i v angličtině.

 Novější grafika (terén vypadá o moc lépe) Starší grafika 
Nové GUI   Staré GUI

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).