Domů » Bleskovky » Po Messengeru se tmavého režimu dočká také Facebook

Po Messengeru se tmavého režimu dočká také Facebook

Chatovací aplikace Messenger se tmavého režimu dočkala už v první polovině letošního roku. Podle nejnovějších informací společnost Facebook v současné době usilovně pracuje také na tmavém prostředí pro primární aplikaci, zatím však pouze ve verzi pro Android. Zpráva pochází od důvěryhodné insiderky Jane Manchunové Wongové, která už v minulosti několikrát prozradila chystané změny a funkce Facebooku.

facebook dark mode

Na přiloženém obrázku si můžete všimnout, že Facebook má před sebou stále pořádný kus práce, než novinku vypustí mezi uživatele. Tmavý režim podle Wongové zatím funguje jen v některých částech aplikace. Na mnoha místech se tak například objevuje tmavý text na tmavém pozadí. Přesné datum vydání, bohužel, neznáme. Pravděpodobně si však ještě nějakou dobu počkáme.

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.

9 komentářů

 1. Messenger jsem smazal, facebook jsem zrušil (i když to byl fake, už mě to tam nebavilo). Je zajímavé, jak se ulevilo telefonu, když se těhle dvou fekálií zbavil, výdrž raketově narostla. Kdo chce, najde mě po staru na telefonním čísle.
  Jediné čeho se nemůžu zbavit je instagram, ale i na ten brzo dojde ;-)

  • Facebook/messenger me uprimne dost desi a taky bych se ho nejradeji zbavil, bohuzel kvuli tomu, ze vetsina pratel jej pouziva jako hlavni komunikaci to proste uplne nejde. Snad do par let…

  • FB Lite výdrž řeší solidně (a není potřeba FB Messenger, protože je v tom, jak to bývalo dřív v plné FB aplikaci). Jinak já jsem rád, že všechny, které potřebuji, na tom FB najdu a nepotřebuji, jak ostatní, mít na telefonu MILIARDU různých messengerů, co žerou baterku doslova jak rakovina…

   • To byl taky ten problém, co mě štval. Pár lidí mi píše na messenger, pár zase whatsapp, sestra zas používá viber… zrušil jsem to všechno a je klid. Ne, že bych nechtěl být ve spojení s rodinou a přáteli, ale ta roztříštěnost už mě dost otravovala.
    Nemám kolem sebe v mém soukromí stovky lidí, aby to zrušení nějak „bolelo“. Všem jsem napsal, že služby ruším a ať píší SMS nebo mail. Všichni to respektují a kontakt jsem neztratil s nikým. To je asi ta nejlepší možnost.

 2. Okey qame, já tě právě hledal na FB a nenašel. Tím se to vysvětlilo ??

  • S Huahejářema se nekámoším, sorry jako.

   • Definuj mi pojem Huahejář.

   • xzeit: to jsi treba ty. fanaticka ovce, pro kterou je spotrebni srot, ktery aktualne ma, to nejlepsi na svete. Tve olizovani vyloh v ostravskem Electroworldu je legendarni. Hned v zavesu je tve obhajovani zaznamu videa, ktere je kvaitou ve stredni tride, ale ty, jakozto spravna ovce chyby nevidis. Pripocteme k tomu neznalost cehokoliv technickeho a mame tady pojem „Huahejář“.

    Tak, ego zasazeno a hura do protiofenzivy :-D

   • Trollovi, co se skrývá za pokaždé jiným nickem, stejně nemá cenu cokoliv psát. V nějakou chvíli sice může být nejlepší, ale určitě ne po celou dobu, co budu daný přístroj mít. Za chvíli přijde Huawei Mate 30 pro a ten bude tím nejlepším. No a k té neznalosti… zase jsi skončil u jednoho obecného pojmu, protože konkrétně nevíš, co technického bys vytáhl. Výlohy olizovat nepotřebuji, v EW mají otevřeno pro všechny. Možná i tebe by tam pustili.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).