Domů » Bleskovky » Po Messengeru se tmavého režimu dočká také Facebook

Po Messengeru se tmavého režimu dočká také Facebook

Chatovací aplikace Messenger se tmavého režimu dočkala už v první polovině letošního roku. Podle nejnovějších informací společnost Facebook v současné době usilovně pracuje také na tmavém prostředí pro primární aplikaci, zatím však pouze ve verzi pro Android. Zpráva pochází od důvěryhodné insiderky Jane Manchunové Wongové, která už v minulosti několikrát prozradila chystané změny a funkce Facebooku.

facebook dark mode

Na přiloženém obrázku si můžete všimnout, že Facebook má před sebou stále pořádný kus práce, než novinku vypustí mezi uživatele. Tmavý režim podle Wongové zatím funguje jen v některých částech aplikace. Na mnoha místech se tak například objevuje tmavý text na tmavém pozadí. Přesné datum vydání, bohužel, neznáme. Pravděpodobně si však ještě nějakou dobu počkáme.

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
9 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments