Domů » Články » PHM AltTab: Snadné přepínání mezi mezi programy

PHM AltTab: Snadné přepínání mezi mezi programy

-Majitelé PocketPC ocení jednoduchou, ale velice užitečnou utilitu AltTab, která vám pomůže s jednoduchým přepínáním mezi programy běžícími na pozadí. Aplikace samotná nemá vůbec žádná nastavení, jednoduše si jen nadefinujete její spuštění na některou z hardwarových kláves a po jejím stisku dojde k přepnutí stejným způsobem, jako když ve vašem PC použijete kombinaci kláves Alt+Tab.

Program se neinstaluje, po stažení pouze rozbalte zip archiv a výsledný .exe soubor překopírujte do vašeho zařízení. Pak už jen stačí vytvořit zástupce (například pomocí Total Commanderu) a nadefinovat jeho spuštění na nějakou klávesu. AltTab je freeware a stahovat jej můžete z naší Download sekce.

1

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

2 komentářů

  1. Ja bych si tipnul, ze se bude minimalne dat nekde nastavit doba zobrazovani… Stejne jako tomu je u stejne aplikace, jenz je soucasti SPB Pocket Plus. Mno – stejne zustanu u SPBP+, ale je dobre, ze je neco takoveho freeware

  2. tak po tech letech, ruznych grafickych udelatkach atd. mohu zodpovedne prohlasit, ze stary dobry SPB AltTab je bezkonkurencne stale nejlepsi. Akorat uz se daleko hur shani…
    A vyse zmineny PHM AltTab opravdu zadne nastaveni nenabizi… :(

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).