PHM AltTab: Snadné přepínání mezi mezi programy

-Majitelé PocketPC ocení jednoduchou, ale velice užitečnou utilitu AltTab, která vám pomůže s jednoduchým přepínáním mezi programy běžícími na pozadí. Aplikace samotná nemá vůbec žádná nastavení, jednoduše si jen nadefinujete její spuštění na některou z hardwarových kláves a po jejím stisku dojde k přepnutí stejným způsobem, jako když ve vašem PC použijete kombinaci kláves Alt+Tab.

Program se neinstaluje, po stažení pouze rozbalte zip archiv a výsledný .exe soubor překopírujte do vašeho zařízení. Pak už jen stačí vytvořit zástupce (například pomocí Total Commanderu) a nadefinovat jeho spuštění na nějakou klávesu. AltTab je freeware a stahovat jej můžete z naší Download sekce.

1

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

2 komentáře

  1. Kato (neregistrovaný)

    Ja bych si tipnul, ze se bude minimalne dat nekde nastavit doba zobrazovani… Stejne jako tomu je u stejne aplikace, jenz je soucasti SPB Pocket Plus. Mno – stejne zustanu u SPBP+, ale je dobre, ze je neco takoveho freeware

  2. Kato (neregistrovaný)

    tak po tech letech, ruznych grafickych udelatkach atd. mohu zodpovedne prohlasit, ze stary dobry SPB AltTab je bezkonkurencne stale nejlepsi. Akorat uz se daleko hur shani…
    A vyse zmineny PHM AltTab opravdu zadne nastaveni nenabizi… :(

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *