Domů » Bleskovky » Personal Expense Tracker pro Android: Mějte své výdaje pod kontrolou

Personal Expense Tracker pro Android: Mějte své výdaje pod kontrolou

Na Google Play je k dispozici zbrusu nová aplikace Personal Expense Tracker od českého autora Lukáše Bendy. Jedná se o sofistikovaný nástroj pro sledování vaší útraty s velmi jednoduchým ovládáním a příjemným uživatelským rozhraním.

Personal Expenses App and Widget - Android Market

K dispozici je několik kategorií, do kterých jednotlivé výdaje můžete zadávat. Pokud by vám základní sekce nevyhovovaly, lze si je upravit a případně přidat vlastní. Součástí aplikace je šikovný widget na hlavní obrazovku, skrze který můžete rychle ukládat nové položky.

  

Plná verze aplikace Personal Expense Tracker stojí přijatelných 20 Kč, které si po zakoupení rovnou můžete přidat jako první položku :-).

-

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

9 komentářů

 1. Cenzanni (neregistrovaný)

  Nevíte o šikovné androidí peněžence, ke které by se dalo přistupovat i přes nějakou webovou aplikaci? Nechci to zkrátka mít jen v telefonu. Dík předem za případné návrhy :)

  • Také se připojuji k dotazu. Chtěl bych nějakou peněženku, která by se mi synchronizovala s nějakou aplikací na webu nebo v pc… Existuje vůbec něco takového?

 2. Ja mam tiez svoj podobny pocin. Akurat nemam multi-currency,co ale neni problem spravit a vsetky zadane udaje zapisuje priamo na kartu do textaku. Do PC mam potom program na analyzu dat,kde sa da filtrovat obdobie,kategoria atd. Kto by mal zaujem,podelim sa. Funguje na HVGA,WVGA,QVGA,WQVGA a HD

  • dudy (neregistrovaný)

   Ahoj, já bych zájem měl. Já to řeším momentálně tak, že si útratu zapisuji do poznámek, když platím kartou tak kouknu na internet banking, a pak zpětně dopíšu do excelu na Docs, ale možná bude Tvé řešení praktičtější. Můj mail dudys.bohdan(a)gmail.com Díky

 3. Matelko (neregistrovaný)

  ja pouzivam Financisto a vrelo odporucujem

 4. Neexistuje něco podobného i na iOS?

 5. Roberto (neregistrovaný)

  je to aspoň (aj) v češtine? keď už to je od českého vývojára?

 6. [odkaz]

  Aplikace od českých vývojářů, perfektní použití, několik měn nebo účtů, super widgety a během několika měsíců bude jak pro iPhone, tak i online verze. Neznám lepší app na správu financí pro android.

 7. Lukas (neregistrovaný)

  Česká plně lokalizovaná verze je již v marketu.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).