Peklo zamrzlo! PlayStation pecka Death Stranding dorazí na Game Pass

reedus min 1 scaled 1

Na videoherního tvůrce Hidea Kodžimu můžeme mít všelijaký názor, avšak nedá se mu upřít to, že umí vytvořit působivé herní tituly. Jeho poslední počin Death Stranding zaujal nejen fanoušky, ale také kritiky pro svůj propracovaný svět, povedené herní mechaniky a také angažování hvězd stříbrného plátna, jako je Norman Reedus či Mads Mikkelsen. Hra se nejprve objevila exkluzivně pro PlayStation 4 v roce 2019, přičemž později se dostala také na PC.

Titul byl v rámci PC platformy dostupný skrze distribuční služby Steam a Epic Games, avšak nyní se vydavatel portu na osobní počítače, studio 505 Games, rozhodlo k překvapivému kroku – Death Stranding se příští týden, konkrétně 23. srpna, objeví v rámci předplatného PC Game Pass.

DEATH STRANDING - PC Game Pass Announcement Trailer

Pokud jste se zaradovali nad myšlenkou, že by Death Stranding snad mohlo v budoucnu zamířit také na konkurenční Xbox, raději svá očekávání brzděte. Vlastníkem značky stále zůstává japonské Sony, které je aktuálně s Microsoftem na kordy, tudíž port na konzoli společnosti z Redmondu je více než nepravděpodobný.sony microsoft war consoleNepřehlédněte

Sony a Microsoft si jdou opět po krku. Předmětem sporu je tentokrát Call of Duty

Přesto je překvapením, že se Death Stranding objevilo v PC ekvivalentu Xbox Game Pass. Na druhou stranu Microsoft za možnost mít hry ve svém předplatném platí královské sumy, tudíž Sony jistě neodešlo z prázdnou.

Autor článku
Michael Chrobok
Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku