Domů » Bleskovky » Peklo zamrzlo: Apple TV rozšiřuje podporu na všechny televize s Androidem

Peklo zamrzlo: Apple TV rozšiřuje podporu na všechny televize s Androidem

Služby zaměřující se na streamování video obsahu v posledních letech rostou jako houby po dešti. Do hry velkých hráčů, jako je Netflix, HBO, Amazon či Disney, se aktivně zapojuje také Apple se svou službou Apple TV a Apple TV+. Tu si pečlivě střeží na svých zařízeních, nicméně trh s Android TV je pro kalifornského giganta evidentně čím dál tím lákavější.

apple tv plus logo 1
Apple TV je dostupná pro všechny televizory se systémem Android TV

Až doposud byla streamovací služba od Applu dostupná pouze pro televizory Sony Bravia a Chromecast s Google TV, alespoň pokud jde o televizní operační systém od firmy z Mountain View. Čísla stažení a sledování z Android TV pravděpodobně Apple potěšila natolik, že se rozhodl zpřístupnit aplikaci Apple TV pro všechny majitele televizí s operačním systémem od Googlu.

AppleTV plus
Aplikace pro chytré telefony s Androidem je stále v nedohlednu

Aplikace je už nyní dostupná pro všechny televize s operačním systémem Android 8 Oreo a vyšším. Ačkoli větší výběr majitele televizí s Android TV jistě potěší, mírným zklamáním je absence aplikace Apple TV pro chytré telefony a tablety s Androidem.

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

4 komentářů

  1. Ať si to bukvice z cupertina nechají.

  2. Nejsem blázen, má matka mě nechala vyšetřit. Nechť to Apple zkusí v LGBT komunitě, doporučuji začít s tituly typu Zkrocená hora, Venkovský učitel apod.

  3. Kluci výše, udělejte si laskavost, a přiznejte si svoji orientaci na mužskou část populace. Bude vám pak mnohem lépe.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).