Domů » Články » PDAMill Viewer: Freeware prohlížeč obrázků pro PPC

PDAMill Viewer: Freeware prohlížeč obrázků pro PPC

PDAMill Viewer pro PPCSpolečnost PDAMill vám snad nemusím představovat – neříkejte mi, že jste nikdy nehráli tituly jako Flux Challenge, Arvale, Anthelion 2 či Joker’s Quest. Seznam titulů by mohl vesele pokračovat dále, i když je pravda, že většina titulů je placených a pro některé musíme sáhnout o něco hlouběji do peněženky.

Dnes jsem zavítal na web vývojářů z PDAMill a byl jsem mile překvapen, když se v seznamu jejich titulů objevil text Free. Neodolal jsem a kliknul na obrázek, který napovídal, že se bude jednat o nějaký prohlížeč obrázků, který se hodí zejména méně náročným uživatelům, nabízí totiž několik základních funkcí:
FullScreen mód
Prohlížení obrázků s náhledy
Automatický zoom a rotace při prohlížení JPG obrázků
Gamma korekce
Slideshow

Freeware program Viewer pro PPC stahujte z naší Download sekce. Další informace naleznete na webu společnosti PDAMill.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).