Domů » Bleskovky » Paul Thurrott: Současné telefony nedostanou update na Windows Phone 8

Paul Thurrott: Současné telefony nedostanou update na Windows Phone 8

Uznávaný technický novinář a redaktor serveru Windows IT Pro Paul Thurrott se v jednom z rozhovorů vyjádřil k tomu, jak to bude s aktualizací na novou verzi operačního systému Windows Phone 8 „Apollo“ na současné telefony. Zprávy to bohužel nejsou vůbec pozitivní. Dovolte mi vše uvést na pravou míru,“ začíná Paul svou odpověď na otázku ohledně dostupnosti aktualizace na Windows Phone 8. „Nic takového se nestane, ani u Lumie 900, ani u jiných telefonů. Nedočkáme se ani aktualizací, které přidají podobné funkce, a to ani pro ty uživatele, kteří by byli schopni za update zaplatit. Tak to zkrátka bude a prosím nepište mi ohledně toho další dotazy, jsem pouze poslem těchto zpráv,“ dodáva.

 

Pokud se tato zpráva skutečně potvrdí, Microsoft si tím naštve spoustu fanoušků. Důvodů, proč aktualizace nebude dostupná může být hned několik. Je možné, že Windows Phone 8 budou potřebovat výkonnější hardware a minimálně dvoujádrový procesor, stejně tak ale může jít o čistě marketingové rozhodnutí. Microsoft samotný tuto zprávu zatím nijak nekomentoval, tak doufejme, že se brzy dočkáme oficiálního vyjádření, které spekulace uvede na pravou míru.

Zdroj

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
108 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments