Parádní nadílka pro hráče na PC: Epic nabízí zdarma ke stažení mysteriózní akci Control

control game remedy

Epic Games Store nabízí bezplatně ke stažení další herní pecku. Jde o vynikající nadpřirozený thriller Control od společnosti Remedy, která stojí za legendární akční sérií Max Payne. Do své digitální knihovničky si můžete natrvalo přidat rovněž Genshin Impact – akční RPG v uměleckém stylu anime.

Na výlet do paranormálního světa

Pokud jste hru Control ještě nehráli, jistě by neměla uniknout vaší pozornosti. Titul vás v kůži hlavní hrdinky Jesse Faden uvrhne do znepokojivého paranormálního světa, v němž se budete muset spolehnout na unikátní hybridní pistoli a speciální schopnosti, s jejichž pomocí můžete po nepřátelích vrhat všemožné předměty.

Nabídka platí do 17. června, kdy ji vystřídá kooperativní kuchařská hříčka Overcooked 2 a zběsilá pixelartová plošinovka Hell is Other Demons.

Epic nabízí hru Control v rámci velkého výprodeje, který potrvá rovněž do 17. června. Stejně jako v loňském roce nabízí Epic dodatečnou slevu v podobě kupónu v hodnotě 10 dolarů, který platí na všechny tituly s cenou nad 14,99 dolarů.

Autor článku
Marek Bartík
Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku