PanzerGlass přichází s tvrzenými skly pro chytré hodinky

PG SMARTWATCH02

Chytré hodinky se stávají stále atraktivnějšími, pokročilejšími a rozšířenějšími. Zároveň jsou ale i mnohem náchylnější na poškrábání a náhodné poškození než chytrý telefon. Stačí malé ťuknutí displeje hodinek o dveře, nebo o stůl a z chytrých hodinek se stane nefunkční zařízení, u kterého navíc oprava displeje znamená podobné náklady jako pořízení nového zařízení.

PG SMARTWATCH01
PanzerGlass nově přichází s tvrzenými skly pro chytré hodinky

Pro dodatečnou ochranu nositelné elektroniky přichází s tvrzenými skly společnost PanzerGlass. Ta odolají poškrábání nožem, klíči a dalšími ostrými kovovými předměty se kterými mohou při každodenním nošení přijít do styku. Vysoká odolnost je docílená tím, že skla jsou 0,4 mm silná.

PG SMARTWATCH03

Všechna skla mají lepidlo po celé ploše, čímž se dosáhne perfektního padnutí na hodinky, ale i odolnosti vůči odlepení i při pobytu ve vodě. Aplikací skla na hodinky se nijak neomezuje funkčnost displeje a zůstává 100% citlivý. Na výběr jsou jak verze pro všechny generace Apple Watch, tak pro vybrané modely hodinek od značek Samsung, Suunto, Huawei, Polar a Garmin.

Nová tvrzená skla PanzerGlass pro chytré hodinky jsou již v prodeji za cenu od 399 Kč v závislosti na vybraném modelu. Například pro Apple Watch už ale cena tak příznivá není – 799 Kč. Kompletní nabídku tvrzených skel pro hodinky naleznete zde.

Autor článku
Michael Chrobok
Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku