Domů » Bleskovky » Oppo N3 bude mít zřejmě tradiční design bez válečku nad displejem

Oppo N3 bude mít zřejmě tradiční design bez válečku nad displejem

Zdál se vám poslední údajný render chystaného telefonu Oppo N3 s otočným fotoaparátem a stereoreproduktory ve válečku nad displejem příliš odvážný a nepravděpodobný? V tom případě máte zřejmě pravdu, server GSMArena zveřejnil další údajný obrázek chystaného zařízení, který vypadá mnohem uvěřitelněji.

  

Zařízení na novém renderu konstrukčně připomíná spíše model Oppo N1, modul fotoaparátu by měl být opět otočný. Je možné, že telefon bude zčásti vyroben z kovu, ale to jsou pouze nepotvrzené spekulace. Jaká bude skutečnost, se dozvíme již 29. září, na kdy má čínská společnost naplánovanou tiskovou konferenci, která se odehraje v Singapuru. Líbí se vám více první odvážný návrh nebo dáváte přednost usedlejšímu vzhledu vzhledu?

 
Oppo N3 takto zřejmě vypadat nebude

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).