Domů » Bleskovky » Oppo N1 Mini oficiálně představen: 5 palců, LTE a otočný fotoaparát

Oppo N1 Mini oficiálně představen: 5 palců, LTE a otočný fotoaparát

Jak jsme včera předeslali, Oppo dnes představilo „mini“ verzi svého modelu N1. Růst vzrůstajících úhlopříček se odrazil i v tomto modelu, přestože se jmenuje Mini, nabídne úhlopříčku displeje 5 palců a váží 150 gramů.

  

Pětipalcový IPS displej má rozlišení 1280 × 720 pixelů, na konstrukci zařízení zaujme především otočný modul s fotoaparátem. Ten je stejný jako v původním modelu Oppo N1, pochází s dílen Sony a nabídne rozlišení 13 Mpx se světelností objektivu f/2.0, velikost snímače je 1/3.2“. Bohužel vnitřní hardwarovou výbavu výrobce nijak nespecifikoval, bylo však očekáváno, že zařízení pohání osmijádrový čip MediaTek MT6592 nebo Exynos 5442. Víme ale, že zařízení podporuje nejrychlejší sítě LTE.

 

Bližší informace se snad dozvíme 10. června, na kdy chystá čínský výrobce tiskovou konferenci a měl by parametry tohoto modelu, včetně ceny a dostupnosti objasnit.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Diskuze k článku

  1. Juicemonk (neregistrovaný)

    MT6592 LTE nepodporuje, takže to môže byť iba Exynos ;).

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).