Domů » Bleskovky » Oppo chystá designový smartphone Mirror 5: Podívejte se na první obrázky

Oppo chystá designový smartphone Mirror 5: Podívejte se na první obrázky

Čínský výrobce Oppo se v letošním roce opravdu rozjel. Po nedávném představení modelů R7 (Plus) a Neo 5(s) přichází na řadu další smartphone. Novinka ponese název Oppo Mirror 5 a bude chtít zaujmout především svým designem.

 

Z hardwarových parametrů není odhaleno téměř nic. Jisté je pouze to, že by měl být smartphone vybaven 2 GB operační paměti a 16GB vnitřním úložištěm. Čelní selfie kamera bude disponovat rozlišením 5 Mpx o parametrech hlavního fotoaparátu zdroj nehovoří. Jisté je pouze to, že se zákazníci u fotoaparátu dočkají rozšíření PureImage 2.0+.

  

Jaký použil výrobce čipset, bohužel nevíme. Dokonce nejsou známy ani informace o použitém displeji. Jisté je pouze to, že by měla novinka mířit svojí hardwarovou výbavou do střední třídy. Označení Mirror (česky zrcadlo) bylo zvoleno pravděpodobně kvůli tomu, že je čelní i zadní strana telefonu kryta tvrzeným sklem. Podobnou konstrukci nabízí například smartphony řady Xperia Z od Sony.

Oppo Mirror 5 dorazí na vybrané trhy začátkem července. Veškerých hardwarových parametrů se tady dočkáme za necelé dva týdny. Cena zatím nebyla stanovena.

Zdeněk Beran

Redaktor serveru SMARTmania.cz a dalších technologických webů, fanoušek počítačového hardwaru, mobilních zařízení všeho druhu a jiné elektroniky, milovník akčních počítačových her a PUBG.

2 komentářů

  1. Frost (neregistrovaný)

    Jen malá oprava PURE Image není prostředí, ale rozšíření fotoaparátu, které OPPO používá ve svých novějších telefonech. Prostředí používané u všech telefonů OPPO se jmenuje ColorOS.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).