Domů » Bleskovky » Oppo Find X2 bude pořádná bestie. Snapdragon 865, 12 GB RAM a 2K displej při 120 Hz

Oppo Find X2 bude pořádná bestie. Snapdragon 865, 12 GB RAM a 2K displej při 120 Hz

Do éteru pronikly některé údajné specifikace příští vlajkové lodi společnosti Oppo Find X2. Podle nich bude disponovat čipsetem Snapdragon 865, až 12 GB operační paměti či displejem s rozlišením 2K a obnovovací frekvencí 120 Hz.

Pokud jsou informace o displeji pravdivé, šlo by vůbec o první smartphone s tak vysokým rozlišením a zároveň tak rychlou obnovovací frekvencí.

Kromě toho by měl mít trojitý fotoaparát s podporou 10x hybridního zoomu, rychlé nabíjení (přesněji podporovat technologii Super VOOC z dílny společnosti) s výkonem 60 W a softwarově běžet na Androidu 10. Původně jej měl čínský výrobce představit na před pár dny zrušeném veletrhu MWC 2020 a v tuto chvíli není jasné, kdy jej veřejnosti odhalí. Podle všeho to však bude brzy.

Martin Duchoslav

Technologický nadšenec, který si ze zájmu o technologie udělal práci. Původním profesním zaměřením politický komentátor. Mám rád počítačové hry, tenis, odbornou literaturu (média, psychologie…) nebo vymýšlení slovních hříček typu erfurtský elektrotechnik elegantně experimentoval s echt endéráckým elektromotorem.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments