Potvrzeno: Oppo Find 7 nabídne 5,5″ displej s rozlišením 2560 x 1440 px

Aktualizováno 27. prosince, 22:00

Už několik týdnů se spekuluje o novém modelu Find 7 od společnosti Oppo, terčem diskuzí se stává především displej. Výrobce před několika dny oficiálně potvrdil, že se dočkáme 5,5″ panelu s 2K rozlišením, tedy 2560 x 1440 px (jemnost 538 ppi). Oppo se navíc chlubí tím, že Find 7 bude disponovat velmi tenkým rámečkem okolo displeje, což by mohlo vyústit ve velmi atraktivní design. Termín oficiálního představení zatím nebyl stanoven; doufejme tedy, že nás výrobce nebude napínat příliš dlouho.

Původní text článku: Oppo Find 7 nabídne královskou výbavu

Vypadá to, že čínský výrobce Oppo to s chytrými telefony myslí opravdu vážně. Včera jsme vás informovali, že se očekávaný fotomobil Oppo N1 začíná celosvětově prodávat a dnes se na webových stránkách výrobce objevila zpráva, že se na začátku roku 2014 dočkáme další novinky, tentokrát modelu Oppo Find 7, o kterém výrobce prohlašuje, že bude nejvýkonnějším smartphonem vůbec.

Pojďme se tedy podívat, co taková nejvýkonnější „mašina“ může nabídnout. Vysoký výkon by měl zajistit čtyřjádrový procesor Snapdragon 805 s taktem 2,5 GHz pro každé jádro, kterému budou sekundovat 3 GB operační paměti RAM. Interní paměť pak nabídne 32 GB a o přísun energie by se měla starat baterie s vysokou kapacitou okolo 3000 mAh. Dalším lákadlem bude displej s úhlopříčkou 5,7palců a vysokým rozlišením 1440 x 2560 px. Chybět nebude ani podpora LTE, WiFi, GPS a Bluetooth 4.0. Operačním systémem by měl být Android 4.3 nebo 4.4 doplněný o uživatelské prostředí výrobce.

 
I takto by mohla vypadat novinka Oppo Find 7

Michael Krahulec

4 komentáře

 1. thegrid (neregistrovaný)

  Ale jo, pěkná hračka. Akorát za tu vystouplou čočku bych jim dal černý puntík. Ta se poškrábe jako první.

 2. lord5619 (neregistrovaný)

  Na obrázku je Oppo Finder X907, postarší model. O Find 7 se ještě neví, jak bude vypadat, ale bude velký 5,7″.

  • Michael Krahulec (neregistrovaný)

   Nikoliv. Dle nejnovějších informací by neměla být úhlopříčka displeje 5,7″, ani 7″ (jak uváděly některé servery).

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *
Sahifa tracking pixel