Domů » Bleskovky » Oppo Find 7 na MWC: 5,5″ displej s rozlišením 1440 x 2560, Snapdragon 805 a 4000mAh baterie

Oppo Find 7 na MWC: 5,5″ displej s rozlišením 1440 x 2560, Snapdragon 805 a 4000mAh baterie

Letošní ročník veletrhu MWC se kvapem blíží a výrobci, kteří zde budou vystavovat již začínají lákat návštěvníky na připravované novinky. Výjimku netvoří ani společnost Oppo, která na svém Twitter kanálu zveřejnila první snímek vztahující se k chystánému modelu Find 7. Z oficiální ilustrace vyplývá, že jej bude možné používat v rukavicích a problém nenastane ani v případě, že se rozhodnete smartphone ovládat vlhkými prsty. Oppo se zřejmě hodlá vydat ve šlépějích Nokie, která obdobnou funkci poprvé nabídla u modelu Lumia 920.

 

Mezi další potvrzené parametry patří úhlopříčka displeje 5,5“ a rozlišení 1440 x 2560 obrazových bodů. Tyto hodnoty zároveň dávají tušit, že Oppo Find 7 nebude žádný drobeček s kompaktními rozměry. Zákulisní informace dále hovoří o přítomnosti fotoaparátu s rozlišením třináct megapixelů a integrovaném akumulátoru se slušnou kapacitou 4000 mAh. O svižný chod operačního systému Android 4.4 se postará čtyřjádrový procesor Snapdragon 805, který doplní 3 GB operační paměti RAM. Podle nedávných spekulací se můžeme těšit na kovovou konstrukci s minimálními přesahy okolo displeje. Zda se všechny výše zmíněné údaje potvrdí či nikoliv, se dozvíme již za několik týdnů.

Richard Streit

Redaktor serveru SMARTmania.cz, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří hudba, příroda a moderní vědy. Jeho velkou vášní je Apple a partnerský web CeskyMac.cz.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).