Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » Opera Mini Next: Nová generace webového prohlížeče

Opera Mini Next: Nová generace webového prohlížeče

Na Google Play se objevila zbrusu nová verze webového prohlížeče Opera Mini Next, která dává uživatelům nahlédnout do studnice nových funkcí a vylepšení, které vývojáři chystají do další generace prohlížeče. Opera Mini Next není podle slov autorů příliš vhodná pro běžné používání, slouží spíše pro demonstraci nových funkcí (viz video) s možností zaslání feedbacku vývojářům. Já jsem ji krátce otestoval na Samsungu Galaxy S III a nezaznamenal jsem žádné problémy se stabilitou.

Po stažení Opery Mini Next se vám místo standardní červené ikony „O“ prohlížeče Opera zobrazí bílá ikona „O“. Protože se jedná o samostatnou verzi, v původní instalaci prohlížeče Opera Mini nedojde k žádným změnám. Nemusíte se tedy obávat, že byste přišli o data z původní opery Mini.

-

Zdroj

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

4 komentáře

 1. Filip Veselý (neregistrovaný)

  Pánové… nechci nic říkat ale mám ji už asi 2 měsíce. Nebo je to nějaká novější next?

  • Jiří Hrma (neregistrovaný)

   je to tak, Opera Mini Next byla představena na MWC, nicméně před pár dny se na Google Play objevila nová verze (22. května), tak je to spíše takové „upozornění“, že se něco děje a na vývoji se dále pracuje :)

  • pepan6680 (neregistrovaný)

   Chci se zeptat, nevíte jak v opeře při vyhledávání přes okénko google vypnout to strašné koverzování stránek googlem? Vznikne z toho pak dosti paskvil, kde se na konci stránky musí dát – zoobrazit původní stránku… Děkuji ;-)

  • kome (neregistrovaný)

   Nastavit v nastavení/pokrocile useragent na desktop. Pak si to uz google bude pamatovat

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *

Sahifa tracking pixel