Domů » Bleskovky » OnePlus One: Nejste spokojeni s CyanogenModem? Vyzkoušejte oficiální ROM s čistým Androidem 4.4.4

OnePlus One: Nejste spokojeni s CyanogenModem? Vyzkoušejte oficiální ROM s čistým Androidem 4.4.4

Majitelé chytrého telefonu OnePlus One (recenze) si od dnešního dne mohou stáhnout oficiální AOSP ROM s čistým Androidem 4.4.4 KitKat. Jak výrobce ve svém fóru uvádí, flashováním této ROM nepřicházíte o záruku, nicméně pokud si zařízení během procesu „bricknete“, výrobce vám jej opraví, ale ne v rámci záruky. Při nahrávání tedy postupujte přesně podle návodu a buďte opatrní.

-

ROM s čistým Androidem 4.4.4 pro OnePlus One si můžete stáhnout z tohoto odkazu, Google aplikace pak zde. Další informace a návod, jak ROM do telefonu dostat, naleznete na oficiálním fóru. Výrobce uvádí, že na některých zařízeních nemusí fungovat gyroskop, rovněž není funkční šifrování a funkce spojené s VPN.


Přemýšlíte o nákupu modelu 1+1? Podívejte se, kde jej seženete za nejlepší cenu…

Jiří Hrma

Diskuze k článku

  1. Jakub (neregistrovaný)

    Chtel bych se zeptat jestli již nekdo nemate zkusenosti s čistým androidem na oneplus? Zajímá me hlavne rychlost prostředí a vydrž baterie

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).