Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » OnePlus One: Nejste spokojeni s CyanogenModem? Vyzkoušejte oficiální ROM s čistým Androidem 4.4.4

OnePlus One: Nejste spokojeni s CyanogenModem? Vyzkoušejte oficiální ROM s čistým Androidem 4.4.4

Majitelé chytrého telefonu OnePlus One (recenze) si od dnešního dne mohou stáhnout oficiální AOSP ROM s čistým Androidem 4.4.4 KitKat. Jak výrobce ve svém fóru uvádí, flashováním této ROM nepřicházíte o záruku, nicméně pokud si zařízení během procesu „bricknete“, výrobce vám jej opraví, ale ne v rámci záruky. Při nahrávání tedy postupujte přesně podle návodu a buďte opatrní.

-

ROM s čistým Androidem 4.4.4 pro OnePlus One si můžete stáhnout z tohoto odkazu, Google aplikace pak zde. Další informace a návod, jak ROM do telefonu dostat, naleznete na oficiálním fóru. Výrobce uvádí, že na některých zařízeních nemusí fungovat gyroskop, rovněž není funkční šifrování a funkce spojené s VPN.


Přemýšlíte o nákupu modelu 1+1? Podívejte se, kde jej seženete za nejlepší cenu…

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Jeden komentář

  1. Jakub (neregistrovaný)

    Chtel bych se zeptat jestli již nekdo nemate zkusenosti s čistým androidem na oneplus? Zajímá me hlavne rychlost prostředí a vydrž baterie

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *

Sahifa tracking pixel