Domů » Bleskovky » OnePlus 8T zná své datum odhalení. Víme, kolik bude stát

OnePlus 8T zná své datum odhalení. Víme, kolik bude stát

Podzimní premiéra novinek od OnePlus se blíží. Do kalendáře si můžete uložit termín 14. října, přesně v 16:00 našeho času bude odstartována online tisková konference, na které bude představen nový smartphone OnePlus 8T 5G a patrně i další produkty. Dočkat bychom se mohli například chytrých hodinek OnePlus Watch nebo dalších levnějších smartphonů z řady OnePlus Nord.

OnePlus 8T: pár kompromisů a cena pod třicet

OnePlus 8T dostane do výbavy 6,55“ Full HD displej s obnovovací frekvencí 120 Hz, čipset Qualcomm Snapdragon 865+ s podporou sítí 5G, rychlonabíjení s výkonem 65 Wattů a čtveřici fotoaparátů s rozlišením 48 + 16 + 5 + 2 Mpx. Operačním systémem bude nejnovější Android 11 obalený značně upravenou nadstavbou Oxygen OS 11.

oneplus 8t 1

Podle zákulisních informací mají dorazit dvě paměťové varianty, přičemž konfigurace 8/128 GB má přijít na 799 EUR (asi 21 700 korun), zatímco varianta 12/256 GB údajně přijde na 899 EUR (asi 24 400 korun).

Gear up and Get Ahead with the OnePlus 8T

Je to méně, než stojí vlajkové smartphony zavedených značek, ovšem OnePlus 8T 5G nebude úplně bez kompromisů – bude postrádat „zoomovací“ kameru a zatím se nikde nepíše o voděodolnosti či podpoře bezdrátového nabíjení. Variantu OnePlus 8T Pro však tentokráte čínský výrobce neplánuje.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).