OnePlus chystá chytré hodinky. Máme nové informace

vivo watch 3

Společnost OnePlus chystá podzimní premiéru svých nových produktů. Dočkat bychom se měli smarpthonu OnePlus 8T (letos bez verze Pro), levnějšího chytrého telefonu s kódovým označením Clover a konečně i prvních chytrých hodinek. Spekulovalo se, že jejich základem se stanou Oppo Watch z března letošního roku, nakonec se ale bude jednat o zcela jiný produkt.

Podle informátora Max J. nedostanou chystané „OnePlus Watch“ obdélníkový displej jako Oppo Watch, ale kulatý. OnePlus tak budou spíše připomínat chytré hodinky od Samsungu nebo od Huawei. Je dost možné, že základ bude shodný s hodinkami Vivo Watch, které budou představené 22. září.

Hodinky od Vivo mají být k dispozici ve dvou velikostech – 42 a 46 mm, a mají nabídnout výdrž až 18 dní na jedno nabití. Těšit se můžeme na AMOLED displej, ocelové tělo a spoustu senzorů.

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTmania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Kapitoly článku