TOPlist

OnePlus 8 Pro zakusil křest ohněm. Z testu odolnosti odešel téměř bez újmy

OnePlus 8 Pro YT

OnePlus v tomto týdnu představil svoji vlajkovou řadu 8, která sklízí kontroverzní názory zejména kvůli ceně. Ta je srovnatelná s vlajkovými modely ostatních výrobců a za nejvyšší variantu si OnePlus řekne o zhruba 27 tisíc Kč.

oneplus 8

Vlajkový model 8 Pro se ihned po online představení objevil na YouTube kanálu JerryRigEverything, který je známý především kvůli testům odolnosti smartphonů, a nevedl si vůbec špatně. Telefon sice přežil a rozhodně se jen tak neohne, ale jedna maličkost zde přeci jen zamrzí.

Tip: OnePlus 8 Pro odhalen: voda mu nevadí a dobijete jej bezdrátově

Tou drobností je absence plastové fólie na displeji telefonu. Právě OnePlus byl od svých počátků jeden z mála výrobců, který na své telefony lepil ochranné fólie již z výroby. Displej modelu OnePlus 8 Pro by si ochranu zasloužil, protože je to dost možná největší chlouba tohoto smartphonu.

Samotná konstrukce smartphonu je na špičkové úrovni a těžko se hledají chyby či nedostatky. Telefon se sice v rukou Zacka Nelsona mírně ohne, ale ihned poté se vrátí do své původní podoby a model 8 Pro tak prošel testem odolnosti.

Autor článku David Skopal
David Skopal
Redaktor SMARTmania.cz a externí copywriter žijící v Brně. Nadšenec do technologií, smartphonů a gadgetů. Fanoušek OnePlus. Mám rád vaření a dobré jídlo. Ve volném čase hraju badminton a chodím plavat.

Kapitoly článku