Domů » Bleskovky » OnePlus 7T Pro dorazí v nabušené McLaren edici. Známe podobu i parametry

OnePlus 7T Pro dorazí v nabušené McLaren edici. Známe podobu i parametry

Stejně jako v minulých letech, i letos chystá OnePlus premiéru podzimních vlajkových smartphonů s přídomkem T. Zatímco nástupce základního OnePlus 7 má projít designovou obměnou s kruhovým fotoaparátem na zádech, vybavenější OnePlus 7T Pro si zřejmě ponechá design svého předchůdce a měnit se bude hlavně uvnitř. Jaké novinky přinese?

OnePlus 7T Pro

OnePlus 7T Pro: stejný design, drobná vylepšení

OnePlus 7 Pro je extrémně dobře vybavený smartphone, proto je prostor pro zlepšení poměrně úzký. Dočkat bychom se měli rychlejšího procesoru Qualcomm Snapdragon 855+ a už v základu by měl být telefon nabízen s 8 GB RAM A 256GB úložištěm. Kapacita akumulátoru má nepatrně narůst na 4 085 mAh, maximem pro jeho dobíjení má být nadále 30 Wattů.

OnePlus 7T Pro 7T Pro

Ostatní důležité parametry se zdají být podle informací @Samsung_News_ neměnné, telefon si má ponechat zakřivený 6,67″ displej s Quad HD+ rozlišením a obnovovací frekvencí 90 Hz, vysouvací selfie kameru a trojitý fotoaparát v konfiguraci 48 + 16 + 8 megapixelů (klasika, širokoúhlý a 3× zoom). Fotoaparát se má nicméně dočkat softwarového vylepšení, tudíž je možné, že v rámci aktualizace dostane stejné schopnosti i současný OnePlus 7. OnePlus 7T Pro má již po vybalení z krabice běžet na nejnovějším Androidu 10.

Rychlý jako McLaren

OnePlus také stejně jako loni chystá speciální McLaren edici, která dostane 12 GB RAM a patrně i rychlejší dobíjení. Nás by potěšila i přítomnost cívky pro bezdrátové nabíjení, avšak z minulosti víme, že této technologii není vedení OnePlus příliš nakloněno.

oneplus 7T mclaren

Smartphony OnePlus 7T a 7T Pro mají být podle posledních spekulací představeny už 26. září, tedy dříve než v minulých letech.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentářů

  1. 12 GB RAM…. naprosto_ale_totalne_k_nicemu.

  2. 4 GB ram je dnes pro normální užívání naprosto dostatečné. Teď mám Oneplus 7 Pro s 8GB ram a nevím jak bych to celé zaplnil… A to že nemá bezdrátové nabíjení bych jako mínus ani nebral. Když už testy prokázaly, jak to produkované teplo z bezdr. nabíjení baterku ničí ještě víc než klasické drátové…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).