OnePlus 5T: známe datum představení i očekávanou cenu

O chystaném smartphonu OnePlus 5T již víme takřka vše, z úniků a oficiálních upoutávek se dá poskládat téměř celá skládačka, do které chybí už jen pár dílků, zejména datum představení a cena. Obě tyto neznámé však již byly oficiálně zodpovězeny.

OnePlus 5T bude představen 16. listopadu v New Yorku v 17:00 našeho času, prodej pak bude zahájen 21. listopadu v 15:00 našeho času. Motto oficiální upoutávky je „New view“, tedy nový pohled; což je jistě lákadlo na nový displej s poměrem stran 18:9, který novinka dostane.

Tip: Podrobné parametry OnePlus 5T (včetně srovnávače) najdete v našem katalogu smartphonů.

A kolik bude nástupce OnePlus 5 stát? Na tuto otázku odpověděl přímo šéf společnosti Peta Lau na čínské síti Weibo, když na dotaz fanouška, zda mu bude na telefon stačit 4 tisíc jenů (asi 13 300 korun bez DPH), jednoduše odvětil, že ano.

Samozřejmě se jedná o horní hranici, a je možné, že telefon bude stát ve skutečnosti méně. I tak ale můžeme počítat s mírným zdražením oproti OnePlus 5, který stál po uvedení 13 150 korun včetně DPH.Nepřehlédněte

OnePlus 5T bude milovník kabelů: bezdrátové nabíjení mít nebude, 3,5mm jack si ponechá

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTmania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Kapitoly článku