Domů » Bleskovky » OnePlus 5T příchází v bílé pískovcové barvě. Prodávat se začne příští týden

OnePlus 5T příchází v bílé pískovcové barvě. Prodávat se začne příští týden

Společnost OnePlus po pár náznacích konečně oficiálně představila novou barevnou variantu svého aktuálního vlajkového smartphonu OnePlus 5T. Telefon bude nabízen v barvě, kterou výrobce nazývá „sandstone white“, čímž odkazuje na legendární „pískovcové“ zadní kryty svých předchozích modelů. V tomto provedení je čelní strana telefonu černá, zadní bílá, nejvýraznějším prvkem je pak červený posuvník profilů na levé straně.

OnePlus 5T v novém barevném provedení má být nabízen jako limitovaná edice, naštěstí se však nebude jednat o raritu, jako u speciálního Star Wars modelu určeného pouze pro Indii (více informací). Naopak novinka bude prodávána globálně, prodej bude zahájen příští úterý 9. ledna v 16:00 hodin našeho času.

OnePlus 5T Sandstone White Limited Edition. Classic Revisited.

Telefon bude nabízen pouze v konfiguraci s 8 GB RAM a 128GB pamětí, jeho cena zůstane na 559 eurech, tzn. asi 14 300 korunách včetně dopravy.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
15 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments