Domů » Bleskovky » OnePlus 5T příchází v bílé pískovcové barvě. Prodávat se začne příští týden

OnePlus 5T příchází v bílé pískovcové barvě. Prodávat se začne příští týden

Společnost OnePlus po pár náznacích konečně oficiálně představila novou barevnou variantu svého aktuálního vlajkového smartphonu OnePlus 5T. Telefon bude nabízen v barvě, kterou výrobce nazývá „sandstone white“, čímž odkazuje na legendární „pískovcové“ zadní kryty svých předchozích modelů. V tomto provedení je čelní strana telefonu černá, zadní bílá, nejvýraznějším prvkem je pak červený posuvník profilů na levé straně.

OnePlus 5T v novém barevném provedení má být nabízen jako limitovaná edice, naštěstí se však nebude jednat o raritu, jako u speciálního Star Wars modelu určeného pouze pro Indii (více informací). Naopak novinka bude prodávána globálně, prodej bude zahájen příští úterý 9. ledna v 16:00 hodin našeho času.

OnePlus 5T Sandstone White Limited Edition. Classic Revisited.

Telefon bude nabízen pouze v konfiguraci s 8 GB RAM a 128GB pamětí, jeho cena zůstane na 559 eurech, tzn. asi 14 300 korunách včetně dopravy.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

15 komentářů

 1. Pekne len neviem prečo neurobili bielu aj prednú stranu….

  • Protože to není taková prča. Nějak v tom figurují technologie (průchod světla nebo něco takového). Apple se s tím dost tehdy natrápil, ostatním to za to nestojí.

  • Major Motoko

   uni: Ty jsi koukam takovy vseznalek, neco jako Ovcacek, taky s sebou vsude tahas fikus? :)

  • Ale vůbec ne. Např. u aut znám jen dvě díry, pro klíč a pistoli. A u obojího se umím ztratit u vypůjčeného vozu:)

  • Major Motoko

   Vidis, predpokladam, ze v diskusich o autech se neprojevujes. Zkus se timhle pravidlem ridit i tady, zatim to vypada, ze z mobilu znas jen 2 diry – tu pro nabijecku a tu pro sluchatka.

  • Na komoru!

  • A budou nějaká fakta nebo jen osobní útoky? :(

  • Major Motoko

   Stačí tahle věta: „Nějak v tom figurují technologie (průchod světla nebo něco takového).“ … v překladu „Nic o tom nevím, ale musím něco plácnout.“

  • To, že je bílá přední strana těžká na výrobu, to má uni pravdu, viděl jsem dokonce o tom několik článků, konkrétní ale nebudu, protože si to moc nepamatuju. Ale bylo to právě v souvislosti s výrobou bílého iPhone. Nicméně to, že se s tím Apple natrápil – no on se Apple v poslední době trápí uplně se vším, takže zas nepovažuju za kdo ví jaký problém, když to u Apple nešlo. 1+5 je ale zařízení za pár kaček, proč by měli zvyšovat náklady..

  • Major Motoko (neregistrovaný): Tedy osobní útoky, škoda.

 2. Skôr to vyzerá zle predná kamera senzory na bielej prednej strane sa to nedá skryť

 3. Sorry jako ale ten nadpis je naprostý nesmysl, pískovec není bílý, autor asi myslel strukturu povrchu… tím že není hladký, ale drsnější, jako předchozí oneplus one nebo co to bylo :)

  v bílé pískovcové barvě … kdyby šlo o barvu tak bych napsal v barvě pískovce, redaktore co jsi měl z ČJ na základní škole? za 4 nebo jsi propadal? :)

  • Další redaktor. Měl by ses tady přihlásit a ukázat nám, jak se dělá ta pravá novinařina :-D

 4. Sandstone není pískovec, ale brusný kámen. Oneplus One byl v barvě Sandstone Black a to znamenalo, že záda měl jako kdyby byly vyrobené z brousku (třeba na kosu). Čili tento telefon bude mít záda jako bílý brousek. Ten povrch byl mimochodem super, vůbec neklouzal…

 5. Myšleno v podání Oneplus samozřejmě, tedy to skutečně provedení zad telefonu… Jinak je sandstone pískovec… ;-)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).