Domů » Bleskovky » OnePlus 3T vytlačil z prodeje OnePlus 3: oba se brzy dočkají Androidu 7.0

OnePlus 3T vytlačil z prodeje OnePlus 3: oba se brzy dočkají Androidu 7.0

Jak jsme vás již informovali v předešlém článku, společnost OnePlus chce pro modely 3 i 3T dodržet stejný aktualizační cyklus. Proto je pro oba plánováno vypuštění nejnovějšího OxygenOS, založeného na Androidu 7.0 Nougat, ve stejný čas. Dočkat bychom se měli do konce roku.

OnePlus 3T

Původně se také spekulovalo o tom, že bude společnost prodávat oba modely současně, to se ovšem nepotvrdilo. Rozhodnutí se týká především Evropy a Ameriky. Informoval o tom server Android Authority, kterému OnePlus poskytlo rozhovor. Je také možné, že se firma rozhodla pro půlroční cyklus obměny vlajkových modelů, čemuž by aktuální situace velmi nahrávala.

oneplus3

Pro OnePlus 3 aktuálně běží beta testování nejnovějšího Androidu. Není zatím zřejmé, zda se beta aktualizace dočká i model 3T nebo zda pro něj můžeme počítat až s oficiálním vydáním. Dneškem je také pro model 3 nově dostupná menší beta aktualizace systému OxygenOS (OP3_O2_Open_7). Ta přináší nejnovější listopadové záplaty systému a mnoho dalších vylepšení, které usnadňují práci se systémem.

Lukáš Čambala

Student ekonomické fakulty žijící převážně v Brně. Milovník filmů, kvalitních soundtracků, ICT a značky Apple.

2 komentáře

  1. Tak to zamrzi, nielen ze nezlacneli OP3 ale oni ho prestali predavat uplne a clovek aby kupoval zbytocnu verziu o 50€ drahsiu.

    • Vít (neregistrovaný)

      Je fakt že mohli prodávat oba modely současně, ale příplatek 1000kč mi přijde vcelku OK vzhledem k vylepšením. Především zvednutí kapacity baterie o 13% a energetické optimalizace.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *